OP WERKDAGEN VOOR 16.00 UUR BESTELD, MORGEN IN HUIS
GRATIS VERMAAKSERVICE
RUILEN KAN OOK IN DE WINKEL
Vanguard – VTR850 UFW
€129.99
De iconische V850 slim fit jeans, uitgevoerd in de bekende bi-stretch kwaliteit, biedt ultiem draagcomfort. Met deze jeans kun je alle kanten op. De stijlvolle kleur maakt hem gemakkelijk te combineren. De tijdloze Vanguard details maken deze stijl helemaal compleet.
€99.99Original price was: €99.99.€69.99Current price is: €69.99.
Deze Vanguard V7 Rider Jeans is gemaakt van een comfort stretch stof, voor optimaal draagcomfort. De V7 is 5-pocket jeans met een straight slim pasvorm. Details zijn de ritssluiting, stijlvolle V-vormige money pocket, stuurvormige riemlus op de achterzijde, een op de achterzak geborduurd logo en een luxe back patch. De V7 Rider Jeans leent zich zowel voor een zakelijke look als voor een meer casual draagmoment.
€119.95Original price was: €119.95.€83.97Current price is: €83.97.
M|5 five pocket model “Slim”. Hier wordt een moderne look met een slank silhouet gecombineerd. De superstretch-denim verschijnt in een bewust cleane look. Het resultaat is een denim met fascinerend karakter. De superstretch-denim met zijn uitstekende recovery-eigenschappen en onze speciale ronde bandafwerking met een extra riemlus zorgen voor een onmiskenbaar hoog draagcomfort. Speciale details zoals de blauwe jeansknoop, de coin pocket, nog een extra muntenzakje in de rechter voorzak en de weelderig afgewerkte binnenvoering maken van de five pocket een echte M|5-denim. – Slim fit pasvorm – Voetwijdte 37 cm / 14½ inch – Alle speciale effecten zijn afzonderlijk met de hand gemaakt (geen laser!) – handfinished
Deze het hele jaar lang draagbare MEYER swing pocket-chino in denim onderscheidt zich door zijn mannelijke look. De bovenstof van superstretch-denim biedt maximaal draagcomfort. De donkere jeanslook in slank shilhouet wordt door asymmetrische achterzakken en een moderne coin pocket perfect aangevuld. De voor MEYER typische weelderige details, zoals het verborgen veiligheidszakje met rits, de hoogwaardige binnenkant van bont geweefde binnenvoering of de verwerkte stretchband, maken van de broek een perfecte metgezel. Om uw look te completeren, leveren wij u een qua kleur afgestemde sierriem erbij.
– Chino met swingpockets – Modern Fit pasvorm met slank silhouet – Voetwijdte 38 cm bij confectiemaat 50 – Bijpassende broekriem met veiligheidsknoop voor maximale vormstabiliteit – Comfortabele, veilige pasvorm door rekbare band van stretch – Extra zekerheid door ritssluiting zonder scherpe tanden – de veiligheidspin aan de schuiver voorkomt ongewenst openen – Artikelnummer 9-4541-17
Materiaal & onderhoud – 97% Katoen 3% Elastaan, (10 oz.) – Normaal wasprogramma (40°) – Chloorbleken niet mogelijk – Licht heet strijken – Reiniging P – Mag in de droger