€129.95Original price was: €129.95.€64.97Current price is: €64.97.
Deze swing pocket chino in een slanke pasvorm scoort met zijn spannende look met microprint. De lichte stof in BIO-katoen met stretchkwaliteit voelt bijzonder aangenaam aan op de huid. De taillebandafwerking garandeert een hoog draagcomfort en een perfecte pasvorm. Door de prachtige kleuren, de kleurrijke geweven binnenvoering en het verborgen veiligheidszakje om je geld en kredietkaart in op te bergen is deze chino de perfecte compagnon voor het komende seizoen! Zoals al onze broeken 100% klimaatneutraal FAIR en verantwoord geproduceerd in onze eigen productievestiging in Europa!
– Materiaal: 97% Katoen (BIO), 3% Elastaan – Chino met swingpockets – ’Italian fit’ pasvorm met slank silhouet – Voetwijdte 38 cm bij confectiemaat 50 – Broekriem met veiligheidsknoop voor maximale vormstabiliteit – Comfortabele, veilige pasvorm door rekbare band van stretch – Extra zekerheid door ritssluiting zonder scherpe tanden – de veiligheidspin aan de schuiver voorkomt ongewenst openen – Afgeronde swingpocket-zakken met extra muntzakje in de rechterzak – Verstopte veiligheidszak met ritssluiting in de linkerzak – Asymmetrisch geknoopte achterzakken – Luxe binnenkant met o.a. bonte zak
€139.95Original price was: €139.95.€97.96Current price is: €97.96.
Deze M|5 FIT is de perfecte casual chino voor je garderobe. Slanke pasvorm in lichtgewicht keperstof van biologisch katoen. Dankzij de stretchkwaliteit en de taillebandafwerking past hij perfect en comfortabel. Details zoals de blauwe M|5-knoop, het M|5 logo in de gulp of de zorgvuldig bewerkte binnenvoering maken van deze broek een echte M|5.
– Materiaal: 97% Katoen (BIO), 3% Elastaan|240g – ‘Chino‘ pasvorm – Voetwijdte 34 cm / 13 ½ inch – De verwerking met ronde band zorgt voor een perfecte pasvorm rond de taille. – Uitsluitend elastische denim-stof van comfort-stretch tot super-stretch – In totaal 7 riemlussen dankzij de extra riemlus met M|5-logo – Extra muntzak in de rechterzak aan de voorkant (binnenkant) – Elke broek heeft een M|5-blauwe karabijnhaak (voor links) – Fair vervaardigd in onze eigen Europese fabriek – Alle speciale effecten zijn afzonderlijk met de hand gemaakt (geen laser!) – handfinished
De Riser chino is de perfecte basis voor een dressed, maar toch casual outfit. De slim fit in combinatie met de hoogwaardige stretchstof en de subtiele details geven deze Cast Iron chino een moderne look. De signature Cast Iron details ronden het design af. Een comfortabele must-have.